Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd. Fabrika turu

iyi kalite baş hafif hareket etti satış için
iyi kalite baş hafif hareket etti satış için
Ben ABD'den müşteri am, ışın ışıkları ve led panelleri satın aldı, kalite çok mal ve hizmet mükemmel.

—— Alex

teşekkür ederim, mallarım var, teşekkür ederim.

—— Haziran doran

satış sonrası çok güzel, led ekran diğer fabrikadan daha iyi, en iyisiniz.

—— Robert Lopez

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4
Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd. Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd. Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd. Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd.
36*10w zoom
beam 330w
beam 230w
led screen

36*10w zoom

beam 330w

beam 230w

led screen

 • Üretim hattı
  Üretim Merkezi


  Mükemmellik önde gelen ürünü oluşturur
  Üretim Merkezi, CHENG WEN'in omurgası, birkaç mükemmel işlev yönetimi departmanı oluşturdu, CHENG WEN ürünlerinin garantisi olan profesyonel teknik personel yüzlerce.

  Tüm üretim sistemi yönetiminde: Biz sıkı şekilde, ileri bilimsel yönetim üzerine kurulu olan modern işletmenin gelişmesine yol olduğuna inanıyoruz. CHENG WEN, CNC zımba presleri, CNC bükme makinesi, CNC işleme merkezleri gibi yeni gelişmiş CNC torna tezgahları ve yüksek standartlara kadar kurulmuş elektronik tozsuz atölye gibi uluslararası ileri ekipmanların satın alınmasında onlarca milyon yatırım yaptı ve uluslararası ilerlemeyi başlattı SMT makineleri, dalga lehimleme, reflow lehimleme, otomatik bileşenler eklemek gibi elektronik teknoloji ekipmanları ve elektronik baskı ekipmanları etc.CHENG WEN atölye tümü merkezi klima ile donatılmıştır 20'den fazla peşin montaj hattı, birinci sınıf bir çalışma yaratmak çevre için çalışanlar, Donanım NC İşleme Atölyesi, Mamul Montaj Atölyesi ve Elektronik Atölye'nin boyutu ve gelişimi endüstri lideri.

  CHENG WEN yönetim ekibi, "nihai bir hedef olarak bir sahne olan, CHENG WEN'in olduğu" kuruluş için ebedi misyon olarak "müşterilere en iyi ürün ve hizmeti sunmayı" düşünüyor. CHENG WEN, "kalitenin ayrıntılardan geldiğini, ayrıntıların her şeye karar verdiğini" sıkıca düşünüyor. Ürünün oluşturulmasından üretim sürecine ve servis sonrasına kadar, CHENG WEN her detayı ısrarla ve ISO9001 kalite yönetim sistemini tamamen uygular. 2015 yılında, CHENG WEN, tedarik, üretim, tedarik, pazarlama bilgi geribildirimi ve girişimin daha etkili, kooperatif ve birleştirilmiş hizmet sonrası böylece ERP kurumsal kaynak ve bilgi yönetim sistemi milyonlarca yatırım yaptı. Son yıllarda, tamamen gelişmiş üretim, hedef yönetimi, süreç kontrolü ithal peşin yönetim kavramı tanıttık, onlar etkili.

  Üretim Merkezi, personel seçimi kavramını savundu: Doğru kişiyi seçmek, doğru kişiyi istihdam etmek, tolere etmek, yetiştirmek, güvenmek, çalışanları korumak; anahtar kültür: bir öğrenim organizasyonu kurmak, sıkı ve verimli bir çalışma ekibi oluşturmak, aynı zamanda birleşik, uyumlu aile tarzı bir atmosfer oluşturmak, CHENG WEN'in yeni yüzünü şekillendirmek, tüm endüstrinin yeni parlak spotunu oluşturmak.

 • OEM / ODM
 • Ar-Ge
  Çalışkan ve yenilikçi bir merkez olan Ar-Ge, Güzel Sanatlar için güçlü bir yedek olarak çalışır. Şu anda Ar-Ge'de 120'den fazla kişi çalışıyor ve tüm şirketin% 20'sini oluşturuyor; bunlardan% 10'u yüksek lisans veya doktor diplomasına sahipken% 50'si lisans derecesi.
  Fine Art, her yıl hem yazılım hem de donanım geliştirmek için Ar-Ge'deki satış hacminin% 8'ini yatırmaktadır. Yazılımla ilgili olarak Güzel Sanatlar, 5 milyon RMB'nin üzerinde değerli yetkili tasarım yazılımı ve PDM (Ürün Veri Yönetimi) sistemini piyasaya sürdü. Donanımda olduğu gibi Fine Art birinci sınıf BT ekipmanına, profesyonel tasarım ve geliştirme araçlarına ve test ekipmanlarına sahiptir.

  AR-GE'nin büyük gayretiyle Fine Art, 21 buluş patenti, 45 faydalı model patenti, 75 yazılım telif hakkı ve 69 tasarım patenti olmak üzere 210 onaylı bilgi patenti elde etti. Çeşitli ürünler, Guangdong Independent Innovation ve Guangdong High-Tech ürünleri Ödüllerine ulaştı; Birçok kişi Guangzhou Bilim ve Teknoloji İlerleme Ödülü almış; 2016 yılında Ar-Ge merkezi Guangzhou belediye kurumsal teknoloji merkezi, Guangzhou belediye mühendislik araştırma ve geliştirme merkezleri seçildi.

  Ar-Ge, üst düzey teknisyenleri ve yönetimde iyi personeli tanıtmak üzere, il teknoloji merkezi, proje merkezi ve doktora sonrası iş istasyonunu 3 veya 5 yıl içinde inşa etmeyi planlıyor. Tüm Ar-Ge personelinin tutarlı çabasıyla Fine Art müşterilerine en iyi ürünleri sunacak.

İletişim bilgileri
Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd.

İlgili kişi: Miss. Tina Chan

Tel: 86-1322-6796065

Faks: 86-020-8137-4252

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)